Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Бюджет ва маблағлар — ажратилган пул қаерга ва қандай сарфланди?" мавзусида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
2026-йил 28-апрель куни соат 11:00 да "Бюджет ва маблағлар — ажратилган пул қаерга ва қандай сарфланди?" мавзусида матбуот анжумани ўтказилди. Анжуман ташкилот масъул ходимлари томонидан олиб борилди. Анжуман давомида бюджет ва бюджетдан ташқари тушган маблағларнинг сарфланиши, амалга оширилган ишлар ва эришилган натижалар юзасидан ҳисобот берилди. Анжуман сўнгида қатнашчилар ўзларини қизиқтирган саволларга жавоблар олишди.

В Территориальной управлении Сырдарьинской области Агентства по управлению государственными активами прошла пресс-конференция на тему "Бюджет и средства — куда и как были израсходованы выделенные деньги?"
28 апреля 2026 года в 11:00 состоялась пресс-конференция на тему "Бюджет и средства — куда и как были израсходованы выделенные деньги?". Мероприятие было проведено ответственными сотрудниками организации. В ходе пресс-конференции был представлен отчёт о расходовании бюджетных и внебюджетных средств, проделанной работе и достигнутых результатах. По завершении мероприятия участники получили ответы на интересующие их вопросы.