Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Бюджет ва маблағлар — ажратилган пул қаерга ва қандай сарфланди?" мавзусида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
2026-йил 28-апрель куни соат 11:00 да "Бюджет ва маблағлар — ажратилган пул қаерга ва қандай сарфланди?" мавзусида матбуот анжумани ўтказилди. Анжуман ташкилот масъул ходимлари томонидан олиб борилди. Анжуман давомида бюджет ва бюджетдан ташқари тушган маблағларнинг сарфланиши, амалга оширилган ишлар ва эришилган натижалар юзасидан ҳисобот берилди. Анжуман сўнгида қатнашчилар ўзларини қизиқтирган саволларга жавоблар олишди.

A press conference on the topic "Budget and Funds — Where and How Were the Allocated Funds Spent?" was held at the Territorial Administration of Sirdarya Region of the State Assets Management Agency.
On April 28, 2026, at 11:00 AM, a press conference was held on the topic "Budget and Funds — Where and How Were the Allocated Funds Spent?" The event was conducted by responsible officials of the organization. During the press conference, a report was presented on the expenditure of budgetary and extra-budgetary funds, the work carried out, and the results achieved. At the end of the event, participants received answers to their questions of interest.