Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Раҳбар ва халқ мулоқоти: мурожаатлар, учрашувлар ва натижа" мавзусида брифинг ўтказилди
2026 йил 16 июн куни соат 16:00 да Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Раҳбар ва халқ мулоқоти: мурожаатлар, учрашувлар ва натижа" мавзусида брифинг бўлиб ўтди. Брифингда раҳбарият томонидан аҳоли мурожаатлари, ўтказилган учрашувлар ва уларнинг натижалари юзасидан батафсил маълумот берилди. Шунингдек, раҳбар ҳар пайшанба куни ёшлар билан учрашувлар ташкил қилиб келаётгани, мазкур учрашувларда ёшларнинг таклиф ва мурожаатлари тинглаб, тегишли жавоблар берилаётгани таъкидланди. Бундан ташқари, Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳамда агентликнинг ҳудудий бошқармалари томонидан тадбиркорлар билан видеоконференсалоқа шаклида очиқ мулоқотлар ташкил этиб келинаётгани маълум қилинди.

В Территориальном управлении Сырдарьинской области Агентства по управлению государственными активами состоялся брифинг на тему "Диалог руководителя и народа: обращения, встречи и результаты"
16 июня 2026 года в 16:00 в Территориальном управлении Сырдарьинской области Агентства по управлению государственными активами состоялся брифинг на тему "Диалог руководителя и народа: обращения, встречи и результаты". В ходе брифинга руководство предоставило подробную информацию об обращениях граждан, проведённых встречах и их результатах. Также было отмечено, что руководитель каждый четверг проводит встречи с молодёжью, в ходе которых выслушиваются их предложения и обращения, и даются соответствующие ответы. Кроме того, сообщалось, что Агентство по управлению государственными активами и его территориальные управления на регулярной основе организуют открытые диалоги с предпринимателями в формате видеоконференции.