Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Раҳбар ва халқ мулоқоти: мурожаатлар, учрашувлар ва натижа" мавзусида брифинг ўтказилди
2026 йил 16 июн куни соат 16:00 да Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Раҳбар ва халқ мулоқоти: мурожаатлар, учрашувлар ва натижа" мавзусида брифинг бўлиб ўтди. Брифингда раҳбарият томонидан аҳоли мурожаатлари, ўтказилган учрашувлар ва уларнинг натижалари юзасидан батафсил маълумот берилди. Шунингдек, раҳбар ҳар пайшанба куни ёшлар билан учрашувлар ташкил қилиб келаётгани, мазкур учрашувларда ёшларнинг таклиф ва мурожаатлари тинглаб, тегишли жавоблар берилаётгани таъкидланди. Бундан ташқари, Давлат активларини бошқариш агентлиги ҳамда агентликнинг ҳудудий бошқармалари томонидан тадбиркорлар билан видеоконференсалоқа шаклида очиқ мулоқотлар ташкил этиб келинаётгани маълум қилинди.

A Briefing on "Dialogue Between Leadership and the People: Appeals, Meetings and Results" Was Held at the Territorial Administration of Sirdarya Region of the State Assets Management Agency
On June 16, 2026 at 16:00, a briefing on the topic "Dialogue Between Leadership and the People: Appeals, Meetings and Results" was held at the Territorial Administration of Sirdarya Region of the State Assets Management Agency. During the briefing, the management provided detailed information on citizens' appeals, meetings held and their outcomes. It was also noted that the head of the organization holds meetings with young people every Thursday, during which their proposals and appeals are heard and appropriate responses are given. Furthermore, it was highlighted that the State Assets Management Agency and its territorial administrations regularly conduct open dialogues with entrepreneurs in a video conference format.