Манзил: Сирдарё вилояти, Гулистон тумани, Деҳқонобод шаҳарчаси, Туркистон кўчаси, 70-уй.
Кимлар ҳужжат топшириши мумкин: Ушбу эълон талабларига жавоб берувчи Ўзбекистон Республикаси фуқаролари ва чет эл фуқаролари.
Талаблар:
- олий маълумотли бўлиши;
- камида 2 йил иш стажига эга бўлиши;
- корпоратив бошқарув тамойилларини билиши;
- қонунчилик, бизнесни бошқарув тизимидаги меъёрий-ҳуқуқий ҳужжатлар ва халқаро талабларни билиши;
- Жамиятнинг жорий фаолиятини ўз ваколатлари доирасида бошқариш, унинг самарали ва барқарор ишлашини таъминлаш, жамиятнинг барча таркибий бўлинмалари ва унинг ходимларининг ишини ўзаро ҳамкорлигини ташкил этиш, ишлаб чиқариш ва ижтимоий соҳани ривожлантириш учун зарур бўлган, аммо жамиятнинг бизнес-режа параметрларидан паст бўлмаган миқдорда фойда олишни таъминлаш, жамиятнинг бизнес-режалари ва ривожланиш дастурларини ишлаб чиқишни бошқариш, уларнинг бажарилишини ташкил этиш ва назорат қилишни билиши ҳамда судланмаган бўлиши шарт.
Шахсий сифатлари:
- директор барча жабҳаларида етакчиликни ўзлаштириш қобилияти;
- юқори даражадаги стратегик фикрлаш;
- етакчилик фазилатлари ва тажрибасининг мавжудлиги;
- ижобий мотивация ва ишонтириш орқали ўзгаришларни амалга ошириш тажрибаси;
- жавобгарлик, танқидий фикрлаш, таҳлил қилиш қобилияти, стрессга чидамлилик.
Тақдим қилиниши керак бўлган ҳужжатлар:
- Иштирокчининг шахсий варақаси (объективка);
- Маълумот тўғрисидаги диплом ва ҳужжат нусхалари;
- Фуқаролик пасспортидан нусха;
- Алоқа учун маълумот;
- Меҳнат дафтарчасидан нусха;
- Фотосурат 3x4 — 4 дона.
Агар мавжуд бўлса: илмий унвонлари, даражаларини тасдиқловчи ҳужжат, чоп этган мақолалари, бошқа мутахассисликка эга эканлигини тасдиқловчи ҳужжатлар, малака оширганлиги тўғрисида ҳужжатлар, давлат мукофотлари мавжудлиги тўғрисида маълумотлари; юқоридаги талабларга мувофиқ тасдиқловчи бошқа ҳужжатлар.
Талабгорларни баҳолаш тартиби: Талабгор томонидан топширилган барча ҳужжатлар ушбу лавозим талабларига мослиги ўрганиб чиқилади. Ўрганиш якунланганидан сўнг, 2 иш куни ичида мазкур лавозим учун номзодлар рўйхати шакллантирилиб, агар 2 нафардан ортиқ номзодлар бўлган тақдирда улар билан суҳбат ўтказилади.
Ҳужжатларни топшириш тартиби:
Тақдим этиш шакли: Талабгорлар томонидан эълонда белгиланган талаблар доирасида ўзи ҳақидаги барча ҳужжат ва маълумотларни ёпиқ (махсус) конвертларда тақдим этилади.
Манзил: Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар, 3-мавзе, Ўзбекистон шоҳ кўчаси, 3-уй манзили бўйича юборилиши лозим.

Vacancy title: Director.
Who may submit documents: Citizens of the Republic of Uzbekistan and foreign citizens who meet the requirements of this announcement.
Requirements:
- Higher education;
- At least 2 years of work experience;
- Knowledge of corporate governance principles;
- Knowledge of legislation, regulatory legal documents in the business management system, and international requirements;
- Ability to manage the company's current operations within the scope of their authority, ensure its efficient and stable operation, organize cooperation among all structural divisions and staff, ensure profit at a level necessary for industrial and social development but not lower than the company's business-plan parameters, manage the development of the company's business plans and development programs, and organize and control their implementation; must have no criminal record.
Personal qualities:
- Ability to demonstrate leadership in all aspects as director;
- High level of strategic thinking;
- Presence of leadership qualities and experience;
- Experience in implementing change through positive motivation and persuasion;
- Responsibility, critical thinking, analytical ability, and stress resilience.
Documents to be submitted:
- Applicant's personal record sheet (CV/"obyektivka");
- Copies of diploma and educational certificates;
- Copy of civil passport;
- Contact information;
- Copy of employment record book;
- 4 photographs (3x4 size).
If available: documents confirming academic titles/degrees, published articles, documents confirming other specialization qualifications, professional development certificates, information on state awards; other documents confirming compliance with the above requirements.
Candidate evaluation procedure: All documents submitted by the applicant will be reviewed for compliance with the requirements of this position. Within 2 working days after the review is completed, a list of candidates for this position will be formed, and if there are more than 2 candidates, interviews will be conducted with them.
Procedure for submitting documents:
Submission format: Applicants must submit all documents and information about themselves, in accordance with the requirements set out in the announcement, in sealed (special) envelopes.
Address: To be sent to the following address: Sirdaryo region, Guliston city, 3rd microdistrict ("mavze"), Uzbekiston shoh street, house 3.