Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Аҳолини қийнаётган муаммолар: ечимлар ва реал натижалар" мавзусида брифинг бўлиб ўтди.
2026-йил 5-май куни соат 16:00 да "Аҳолини қийнаётган муаммолар: ечимлар ва реал натижалар" мавзусида брифинг ўтказилди. Брифинг ташkilот масъул ходимлари томонидан олиб борилди. Брифинг давомида аҳолининг долзарб муаммолари, уларни ҳал этиш бўйича кўрилган чора-тадбирлар ва эришилган реал натижалар юзасидан ҳисобот берилди. Брифинг сўнгида қатнашчилар ўзларини қизиқтирган саволларга жавоблар олишди.

В территориальном управлении Агентства по управлению государственными активами Сырдарьинской области состоялся брифинг на тему «Проблемы, беспокоящие население: решения и реальные результаты».
5 мая 2026 года в 16:00 состоялся брифинг на тему «Проблемы, беспокоящие население: решения и реальные результаты». Брифинг был проведён ответственными сотрудниками организации. В ходе брифинга был представлен доклад об актуальных проблемах населения, принятых мерах по их решению и достигнутых реальных результатах. По завершении брифинга участники получили ответы на интересующие их вопросы.