Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида "Аҳолини қийнаётган муаммолар: ечимлар ва реал натижалар" мавзусида брифинг бўлиб ўтди.
2026-йил 5-май куни соат 16:00 да "Аҳолини қийнаётган муаммолар: ечимлар ва реал натижалар" мавзусида брифинг ўтказилди. Брифинг ташkilот масъул ходимлари томонидан олиб борилди. Брифинг давомида аҳолининг долзарб муаммолари, уларни ҳал этиш бўйича кўрилган чора-тадбирлар ва эришилган реал натижалар юзасидан ҳисобот берилди. Брифинг сўнгида қатнашчилар ўзларини қизиқтирган саволларга жавоблар олишди.

The Territorial Department of the Agency for State Asset Management of Sirdarya Region held a briefing on the topic "Issues Affecting the Population: Solutions and Real Results".
On May 5, 2026, at 16:00, a briefing was held on the topic "Issues Affecting the Population: Solutions and Real Results". The briefing was conducted by responsible staff members of the organization. During the briefing, a report was presented on pressing public concerns, the measures taken to address them, and the real results achieved. At the end of the briefing, participants received answers to their questions of interest.