Наманган вилояти тадбиркорлари ва ишбилармонлари диққатига!
Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан жорий йилнинг 31 май (шанба) куни соат 10:00 да Наманган шаҳри, Давлатобод тумани, И.Каримов кўчаси, 5-уйда жойлашган "Маданият маркази" биносида Наманган вилоятидаги хусусийлаштирилиши белгиланган давлат активлари, жумладан, корхоналардаги давлат улушлари, бўш турган давлат мулки объектлари ва сотилиши белгиланган ер майдонлари тўғрисида тадбиркорлар ва инвесторлар учун "Roadshow" тақдимоти ўтказилади.
Тақдимотда фаол қатнашинг ва давлат активларини сотиб олиш учун қулай имкониятни қўлдан бой берманг!!!

Вниманию предпринимателей и бизнесменов Наманганской области!
31 мая текущего года в 10:00 в здании "Центр Культуры", расположенного по адресу г.Наманган, Давлатабадский район, улица И.Каримов 5, Агентство по управлению государственными активами проведёт “Roadshow” презентацию государственных активов, в частности государственных долей в предприятиях, пустующих государственных объектов и земельных участков, подлежащих приватизации в Наманганской области.
Принимайте активное участие в Roadshow и не упустите выгодную возможность купить государственные активы!!!