Ramazon hayiti muborak bo’lsin.
Davaktiv agentligi jamoasi Sizlarni, yurtimizdagi jamiki moʻmin-musulmonlarni, butun xalqimizni muborak Ramazon hayiti – Iyd al-Fitr bilan samimiy muborakbod etadi.
Muqaddas dinimiz buyurgan xayrli amallar – ahillik va hamjihatlik, mehr-saxovat, sabru qanoat, axloq-odob, ilmu ma’rifat fazilatlari jamiyatimizda tobora mustahkam bo‘lib bormoqda. Xususan, muhtaram Prezidentimiz Sh.M.Mirziyoyev boshchiliklarida 25-mart kuni mamlakatimizning barcha hududlarida jami 60 mingga yaqin nuroniylar, ziyolilar, turli din va konfessiyalar vakillari, nogironligi bor va ehtiyojmand kishilar uchun ehson dasturxonlari yozilib, iftorlik marosimi o‘tkazildi.

Dear fellow compatriots!
The staff of the State Assets Management Agency sincerely congratulates You, all Muslims of our country and all our nation on the blessed holiday of Ramadan Hayit - Eid al-Fitr.
The blessed deeds prescribed by our holy religion - cohesion and unity, mercy and generosity, patience, ethics and enlightenment - are increasingly being strengthened in our society. In particular, under the leadership of the respected President Sh. M. Mirziyoyev, on March 25 this year, charitable meals and iftar events were organized in all regions of the country for nearly 60 thousand seniors, intellectuals, representatives of various religions and denominations, the disabled and destitute people.
In these bright and blessed moments, wish You strong health, happiness and well-being, as well as abundance and prosperity to your homes!