Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармаси раҳбарининг ёшлар билан учрашуви бўлиб ўтди
2026-йил 26-июнь куни соат 16:00да Давлат активларини бошқариш агентлиги Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармаси биносида бошқарма раҳбарининг вилоят ёшлари билан учрашуви ташкил этилди. Учрашувда бошқарма раҳбари ва ташриф буюрган ёшлар иштирок этди.
Тадбир давомида наркомания ва унинг оқибатлари мавзусида махсус тайёрланган видеолавҳалар намойиш этилди. Бошқарма раҳбари ёшларга наркотик моддаларнинг инсон саломатлигига, оила ва жамиятга кўрсатадиган салбий таъсири ҳақида батафсил тушунтиришлар берди. Учрашув давомида "Биз наркотикларга қарши бирлашамиз" мавзусида кенг муҳокама олиб борилди.

Meeting between the head of the Territorial administration of Sirdarya region of State Assets Management Agency and youth was held
On June 26, 2026, at 16:00, a meeting between the head of the Territorial administration of Sirdarya region of State Assets Management Agency and the region's youth was held at the administration's building. The head of the administration and the invited youth took part in the meeting.
During the event, specially prepared video materials on drug addiction and its consequences were screened. The head of the administration gave the youth a detailed explanation of the harmful effects of narcotic substances on human health, family, and society. A broad discussion was held on the topic "Let's unite against drugs."